<< Altyapı ve Kanal Kazıları >>

   

Bir şehrin yapılandırılmasında ve çağdaşlaşmasında en önemli rollerden biri Altyapı çalışmalarıdır. İş tecrübesi, uzmanlık, makine parkuru altyapı kazı çalışmalarında önemli rol oynar.

İnşaat sektöründe altyapı çalışmaları ve Hafriyatın çıkarılması, doğru makinelerle kazı çalışmalarının yapılması oldukça önemlidir. Özellikle kazı çalışması yapılacak alanda elektrik, su, doğalgaz gibi hayati öneme sahip ünitelerin olması ise alt yapı çalışmalarının daha dikkatli yapılmasını gerektirir.

Doğalgaz kazıları, elektrik hattı kazıları, telekom kazıları, içme suyu kazıları, atık su kazıları gibi alt yapı kazılarını gerçekleştirmekteyiz. Dar kesitli kazılar altyapıların yapım ve onarımlarında önemli rol oynarlar. Yeri tam olarak bilinmeyen su boru hatlarının ve benzeri tesisatların bulunması, tamiri ve değiştirilmesinde, kolayca zarar görebilen ana gaz boruları, telefon hatları, elektrik kabloları ve kanalizasyon tespit ve onarımında kullanılırlar.

Konusunda uzman ekibimiz, profesyonel iş makinaları operatörlerimiz ile tüm hafriyat taleplerinize cevap verecek kapasiteye sahip oldumuzu bilmenizi isteriz.

ÖZKARA HAFRİYAT  Tüm Hakları Saklıdır.
GSM : 0 542 232 48 03
WHATSAPP : 0 542 232 48 03