<<  Firma Tanıtımı  >>

ÖZKARA HAFRİYAT; Konya'da Hafriyat ve Nakliyat alanında faaliyet göstermektedir.


Şirketimizin ana faaliyet alanı "hafriyat", "kazı" ve "Nakliyattır. Şirketimizin ana hedefi "Dürüstlük ve doğruluktan ödün vermemektir". Şehirlerin yapılmasında ve çağdaş kentlerin oluşturulmasında büyük önem taşıyan bir öğesi de altyapı çalışmalarıdır.


Sitelerden, uydu kentlere, şehir merkezlerinden, küçük mahallere kadar sağlam bir altyapının kurulmasına zemin hazırlanması, hafriyat işlemleri ve nakliyesi, nitelikli firmaların oluşturabileceği projelerdir. Firmamız; Kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.


Hizmetlerimizi Kısaca Sıralayacak Olursak;


Hafriyat, kanal kazıları, alt yapı kazıları, çevre düzenleme, saha düzenleme, moloz taşıma, bina yıkımı, yol açma, derin kazı hafriyatı, yüzeysel kazı, toprak saha düzeltme ve tesviye, dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temel kazıları, fabrika sahası hazırlama, petrol istasyon sahası hazırlama, su havuzu kazıları gibi tüm hafriyat alanına giren hizmetleri sayabiliriz.


En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz. İşlerinizi yaptırırken bize Güvenebilirsiniz.


Amacımız kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı olmak , her türlü hafriyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını güven için yapmaktır.


ÖZKARA HAFRİYAT  Tüm Hakları Saklıdır.
GSM : 0 545 453 26 32
WHATSAPP : 0 545 453 26 32